A. Вступ

 1. Конфіденційність користувачів веб-сайту www.violettaborigard.com (надалі - “цього веб - сайту”) має велике значення для мене, як його власниці,  і я докладаю всіх зусиль для забезпечення її захисту. Дані правила пояснюють, як я використовую вашу персональну інформацію.

 2. Погоджуючись із використанням файлів-cookie при першому відвіданні цього веб-сайту, відповідно до положень даних Правил, ви надаєте мені дозвіл на використання файлів-cookie при кожному вашому наступному візиті.

Б. Права інтелектуальної власності

Цей документ був створений з використанням шаблона із сайту SEQ Legal (seqlegal.com) та модифікований веб-сайтом Website Planet (www.websiteplanet.com)

В. Збір персональних даних

Збору, зберіганню та використанню підлягають наступні типи персональних даних:

 1. Інформація про ваш комп’ютер, включаючи вашу IP-адресу, географічне розташування, тип і версію браузера та операційну систему;

 2. Інформація про ваші відвідування та використання цього веб-сайту, включаючи реферальні джерела, тривалість візитів, переглянуті сторінки та шляхи навігації по сайту;

 3. Інформація про адресу вашої електронної пошти, яку ви використали для реєстрації на цьому веб-сайті;

 4. Інформація, яку ви ввели під час створення профілю на цьому веб-сайті – наприклад, ваше ім’я, зображення у вашому профілі, стать, дата народження, сімейний статус, хобі та інтереси, освіта та місце роботи;

 5. Інформація, така, як ваше ім’я та адреса електронної пошти, які ви вказали під час оформлення підписок на поштові повідомлення та/або розсилки з цього сайту;

 6. Інформація, яку ви ввели під час використання сервісів цього веб-сайту;

 7. Інформація, яка генерується при використанні цього веб-сайту, включаючи інформацію про час, частоту та умови його використання;

 8. Інформація стосовно будь-яких ваших покупок, використаних сервісів або транзакцій, які ви провели через цей веб-сайт, включаючи ваше ім’я, адресу, номер телефону, адресу електронної поштової скриньки та інформацію про кредитну карту;

 9. Інформація, яку ви розмістили на цьому сайті з метою публікації її в Інтернеті, включаючи ваше ім’я користувача, зображення профілю та зміст вашої публікації;

 10. Інформація, що міститься в будь-яких повідомленнях, які ви надсилали на цей сайт електронною поштою або через цей  веб-сайт, включаючи зміст повідомлення та мета дані;

 11. Будь-яка інша персональна інформація, яку ви надіслали мені.
  Перед тим, як розкрити для мене персональну інформацію третьої особи, ви маєте отримати згоду цієї особи як на розкриття, так і на обробку цієї інформації у відповідності до даних правил.

Перед тим, як розкрити для мене персональну інформацію третьої особи, ви маєте отримати згоду цієї особи як на розкриття, так і на обробку цієї інформації у відповідності до даних правил.

Г. Використання вашої персональної інформації

Персональна інформація, яку ви передані нам через цей веб-сайт, буде використовуватися задля цілей, зазначених в цих правилах або на відповідних сторінках веб-сайту. Я можу використовувати вашу персональну інформацію в наступних цілях:

 1. адміністрування цього веб-сайту та бізнесу;

 2. персоналізація цього веб-сайту для вас;

 3. надання вам можливості користуватися сервісами, доступними на цьому веб-сайті;

 4. надсилання вам товарів, придбаних через цей-веб-сайт;

 5. надання вам послуг, придбаних через цей веб-сайт;

 6. надсилання вам повідомлень, рахунків та нагадувань про сплату, та отримання платежів від вас;

 7. надсилання вам немаркетингових комерційних повідомлень;

 8. надсилання вам електронною поштою повідомлень, які ви спеціально запросили;

 9. надсилання вам електронної розсилки, якщо ви її замовили (ви в будь-який момент можете повідомити мене, що більше не бажаєте отримувати електронні розсилки від мене);

 10.  надсилання вам маркетингових повідомлень стосовно моєї ділової активності або ділової активності старанно відібраних сторонніх компаній, яка, на мою думку, може вас зацікавити, шляхом публікацій або, якщо ви конкретно надали на це згоду – шляхом надсилання електронної пошти або за рахунок використання подібних технологій (ви в будь-який момент можете повідомити мені, що більше не бажаєте отримувати маркетингові повідомлення);

 11. надання стороннім компаніям статистичної інформації про користувачів веб-сайту (проте, ці сторонні компанії не матимуть змоги ідентифікувати жодного окремого користувача з цих даних);

 12. обробка запитів та скарг, зроблених вами або на вас, і які стосуються цього веб-сайту;

 13. з метою забезпечення безпеки цього сайту та попередження шахрайства;

 14. з метою перевірки відповідності умовам та правилам, які регламентують використання цього веб-сайту (включаючи моніторинг приватних повідомлень, надісланих через сервіс приватних повідомлень цього веб-сайту); та

 15. в інших цілях.

Якщо ви надали персональну інформацію для публікації на цьому веб-сайті, я можу опублікувати її. В іншому випадку, я використовуватиму цю інформацію у відповідності до ліцензії, яку ви мені надали.

Ваші налаштування конфіденційності можуть використовуватись для обмеження публікації ваших персональних даних на нцьому веб-сайті, і можуть регулюватися за допомогою засобів управління конфіденційністю на веб-сайті.

Без вашої чітко вираженої згоди я не буду передавати вашу персональну інформацію жодній сторонній компанії для прямого маркетингового використання цією, або будь-якою іншою сторонньою компанією.

Д. Розкриття персональної інформації

Я лишаю за собою право розкрити вашу персональну інформацію для будь-якого з найнятих працівників, керівників, страхувальників, професійних радників, агентів, постачальників або субпідрядників, в об’ємі та цілях, визначених в цих правилах.

Я лигаю за собою право розкрити вашу персональну інформацію:

 1. в тих випадках, в яких цього від нас вимагає закон;

 2. у зв’язку з будь-яким поточними або майбутніми судовими процесами;

 3. з метою встановлення, реалізації або захисту моїх законних прав (включаючи надання інформації іншим сторонам задля запобігання шахрайству або зниження кредитних ризиків);

 4. будь-якій особі, яка, як я обґрунтовано вважаю, може подати запит до суду або іншого уповноваженого органу про розкриття цих персональних даних і, на мою обґрунтовану думку, цей суд або уповноважений орган видасть розпорядження на розкриття цих персональних даних.
   

Я не буду розкривати вашу персональну інформацію третім особам, за виключенням випадків, зазначених в цих правилах.

Е. Міжнародні передачі персональної інформації

 1. Інформація, яку я збираю, може зберігатися, оброблятися та передаватися між будь-якими країнами, в яких я здійснюю свою діяльність, з метою надання мені можливості використовувати цю інформацію у відповідності з цими правилами.

 2. Інформація, яку я збираю, може бути передана в наступні країни, де немає законів із захисту даних, аналогічних тим, що діють на території Європейської Економічної Зони: США, Росія, Японія, Китай та Індія.

 3. Персональна інформація, яку ви публікуєте на цьому веб-сайті, через Інтернет, може бути доступна в усьому світі. Я не можу перешкодити її використанню, або неправомірному використанню в злочинних цілях, сторонніми особами.

 4. Погоджуючись з цими правилами, ви надаєте згоду на передачу вашої персональної інформації, зазначеної в розділі Е.

Є. Збереження персональної інформації

 1. Розділ Є встановлює правила та процедури веб-сайту щодо збереження персональної інформації. Дані правила та процедури призначені для забезпечення виконання мною моїх юридичних зобов’язань щодо збереження та видалення персональної інформації.

 2. Персональна інформація, яку я обробляю з певною метою або в певних цілях не повинна зберігатися довше, ніж потрібно для досягнення цієї мети або цих цілей.

 3. Без обмежень положень, зазначених в пункті Є-2, я зазвичай видаляю персональну інформацію, що підпадає у визначені нижче категорії, через шість місяців з дати закінчення останнього онлайн курсу, участь в якому було оплачено на цьому веб-сайті. 

 4. Незважаючи на інші положення Розділу Є, я буду зберігати документи (включаючи електронні документи), які містять персональну інформацію:

  1. в тих випадках, в яких цього від мене вимагає закон;

  2. якщо я вважатиму, що ці документи можуть мати відношення до будь-якого поточного або майбутнього судового розгляду; та

  3. з метою встановлення, реалізації або захисту моїх законних прав (включаючи надання інформації іншим сторонам задля запобігання шахрайству або зниження кредитних ризиків).

Ж. Захист вашої персональної інформації

 1. Я буду вживати достатні технічні та організаційні заходи для попередження втрати, протиправного використання чи підробки вашої персональної інформації.

 2. Всю надану вами персональну інформацію я буду зберігати на захищених (як паролем, так і фаєрволами) серверах.

 3. Всі електронні фінансові транзакції, здійснені за допомогою цього сайту, будуть захищені технологією шифрування даних.

 4. Ви підтверджуєте своє ознайомлення з тим фактом, що передача інформації через Інтернет є по суті є незахищеною, і я не можу гарантувати захист даних, надісланих через всесвітню мережу.

 5. Ви несете повну відповідальність за збереження свого пароля для доступу на цей веб-сайт в таємниці. Я ніколи не буду запитувати ваш пароль (за виключенням випадків, коли ви намагаєтесь увійти до свого облікового запису на цьому сайті).

З. Зміни та поправки

Я лишаю за собою право періодично вносити зміни та поправки в ці правила, та публікувати їх нову редакцію на цьому сайті. Ви повинні періодично перевіряти цю веб-сторінку, щоб пересвідчитись, що розумієте зміст змін, внесених до цих правил. Я також можу проінформувати вас про внесення змін до цих правил шляхом надсилання електронної пошти або через систему передачі приватних повідомлень цього сайту.

И. Ваші права

Ви можете надати мені вказівку надавати вам будь-яку персональну інформацію про вас, яку я маю; надання такої інформації буде здійснюватись в наступних випадках:

 1. оплата навчальних курсів на цьому сайті; та

 2. надання відповідних підтверджень вашої особи (нотаріально засвідченої копії паспорту).

Я лишаю за собою право відмовити в наданні інформації за вашим запитом, в межах чинного законодавства України.

Ви маєте право надати мені вказівку не обробляти вашу персональну інформацію в маркетингових цілях.

На практиці, ви, зазвичай, або завчасно погоджуєтесь з тим, щоб я використовувала вашу персональну інформацію в маркетингових цілях, або я надаю вам можливість відмовитися від використання вашої інформації в маркетингових цілях.

І. Сторонні веб-сайти

Цей веб-сайт містить гіперпосилання на, та деталі про веб-сайти сторонніх компаній та осіб. Я не маю інструментів керування, та не несу відповідальності за політику конфіденційності й практики сторонніх осіб та компаній в цій галузі.

Ї. Оновлення інформації

Будь-ласка, своєчасно повідомляйте мене, якщо ваша персональна інформація, яка знаходиться у мене, потребує оновлення чи виправлень.

Й. Файли-Cookies

Цей веб-сайт використовує файли-cookies. Cookie — це файл, що містить ідентифікатор (стрічку, яка складається з літер та цифр), і який надсилається веб-сервером до веб-браузеру, та зберігається браузером. В подальшому, ідентифікатор надсилається назад на сервер кожного разу, коли браузер запитує веб-сторінку з серверу. Файли-cookies можуть бути або «постійними» або «сеансові»: постійні будуть зберігатися браузером та будуть придатними до завершення терміну дії, якщо тільки не будуть видалені користувачем завчасно; «сеансові» навпаки – будуть видалятися після завершення сеансу роботи з сайтом або після закриття браузеру. Файли-cookies зазвичай не містять жодної інформації, яка ідентифікує особу користувача. Проте, ваша персональна інформація, яку я маю, може бути пов’язана з інформацією, що зберігається та отримана від файлів-cookies. На цьому веб-сайті використовуються як постійні, так і сеансові файли-cookies.

 1. Більшість браузерів надають вам можливість відмовитися від використання файлів-cookies, наприклад:

  • в Internet Explorer (версія 10) ви можете заблокувати використовуючи налаштування керування файлами-cookie, доступними в меню «Інструменти» – «Опції Інтернету» – «Конфіденційність» – «Розширені» ( “Tools,” “Internet Options,” “Privacy,” “Advanced”);

  • у Firefox (версія 24) ви можете заблокувати всі файли-cookie, натиснувши «Інструменти» – «Опції» – «Конфіденційність»: у випадаючому меню оберіть пункт «Використовувати користувацькі налаштування журналу» та зніміть виділення з пункту «Прийняти файли-cookie від сайтів»; та нарешті

  • в Chrome (версія 29) ви можете заблокувати всі файли-cookie увійшовши до меню «Налаштування та управління», та обравши «Налаштування» – «Відобразити розширені налаштування» та «Налаштування контенту», а потім обравши «Заборонити сайтам надсилати будь-які дані» під заголовком «Cookies».
    

Блокування всіх файлів-cookiе матиме негативні наслідки на зручність користування багатьма веб-сайтами. Якщо ви заблокуєте файли-cookie, ви не зможете користуватися деякими функціями цього веб-сайту.

 1. Ви можете видалити файли-cookie, які вже зберігаються на вашому комп’ютері, наприклад:

  1. в Internet Explorer (версія 10), ви маєте видаляти файли-cookie вручну (інструкцію, як це зробити, можна знайти за адресою http://support.microsoft.com/kb/278835 );

  2. у Firefox (версія 24), файли-cookie можна видалити перейшовши в меню «Інструменти» – «Опції» – «Конфіденційність»: у випадаючому меню оберіть пункт «Використовувати користувацькі налаштування журналу», натисніть “Показати Cookies,” а потім – “Видалити всі Cookies”;

  3. в Chrome (версія 29) ви можете видалити всі файли-cookie увійшовши до меню «Налаштування та управління», та обравши «Налаштування» – «Відобразити розширені налаштування» та «Очистити дані перегляду», а перед тим оберіть пункт «Видалити файли-cookie та інші дані й плагіни сайтів».

 2. Видалення файлів-cookiе матиме негативні наслідки на зручність користування багатьма веб-сайтами.

Політика конфіденційності сайту